O nás

Prosperity Realitní Kancelář, s.r.o. vznikla jako partnerská společnost společnosti Prosperity Financial Services, s.r.o., která byla založena s cílem poskytovat nadstandardní finanční služby na území České republiky.

Vzhledem k tomu, že realitní a finanční trh spolu úzce souvisejí a našim společným cílem je spokojenost klientů a profesionální přístup, propojili jsme tato dvě odvětví.
Díky propojení s partnerskou společností zajišťuje Prosperity Realitní Kancelář, s.r.o. komplexní servis při realizaci realitních obchodů a jejich financování.

Našim klientům nabízíme nejen realitní servis při prodeji a pronájmu jejich nemovitostí, ale také službu vlastního finančního a hypotečního poradce.

Prosperity Realitní Kancelář, s.r.o. a Prosperity Financial Services, s.r.o. jsou pro Vás partneři, kteří promění Vaše sny o bydlení.

​​ilustrační foto


Naše hodnoty

Profesionalita

Je pro nás klíčovou vlastností. Proto dbáme na kvalitní vzdělávání všech našich spolupracovníků.

Dlouhodobost

Upřednostňujeme před rychlým ziskem. Svým klientům se věnujeme individuálně a dlouhodobě. Klademe důraz na vzájemně prospěšný vztah mezi klientem a makléřem.

Důvěryhodnost

Vždy se můžete spolehnout na seriózní jednání a proklientský přístup.

Individuální přístup

Ke každému klientovi přistupujeme jako k individuální osobnosti. Pečlivě nasloucháme tak, aby výsledné řešení přesně odpovídalo jeho cílům a představám.

Spolehlivost

Představuje základ úspěchu. Zaměstnáváme ty nejlepší ve svém oboru a neustále pracujeme na jejich vzdělávání v oblasti realitního trhu.


Kontaktujte nás!

*
*
*
*